במסגרת השקת המחזור ה13!!
לתוכנית הליווי המהפכנית ומשנה חיים, חוצה יבשות ומביאה לתוצאות שיא בשחרור כאבים ובהעלאת רמת איכות החיים.
אני הולכת לחשוף אותך לכל הסודות שמאחורי התוכנית ולתת לך את כל הכלים ליישום בשידור חי חדש וייחודי!

📸 צלמת יקרה! 📸
בהדרכה תלמדי לשנות את איכות חייך מקצה לקצה, איך להפרד מכאבים, איך לשמר יציבה טובה לאורך זמן ולחיות במימוש. בשידור נתרגל יחד ותקבלי כלים מטורפים לשינוי איכות החיים שלך וכבר תחושי את השינוי באופן מיידי 🙂

שידור חשיפה
מ ה פ כ נ י !

והפעם ההדרכה הזו חינם

בואי תקבלי ידע מטורף ללא עלות
ריפוי תודעתי ואנרגטי
לגב זקוף וללא כאבים
עם תרגול חדש ומעצים!!

בשידור הזה תלמדי:

בואי להפרד מכאבי הגב ולשפר את היציבה שלך!

יום שני 27.6.22 כ"ח סיון בשעה 21:00

ימים
שעות
דקות
שניות

תשמרי לי מקום בהדרכה

הדרכה תוקלט ותשלח לכל הנרשמות.

אם את רוצה לשפר את איכות החיים שלך וליהנות מגב זקוף ללא כאבים, אני מזמינה אותך לקחת צעד אחד קדימה עבור הבריאות שלך וההרגשה שלך ולאפשר לעצמך את היכולת לנוע ללא מגבלה וכאב עם גוף משוחרר ויציב, מבלי להתרוצץ בין מטפלים ולהוציא כספים מיותרים.

והפעם ההדרכה הזו חינם

הדרכה מעשית  אצלך בבית שתעזור לך להחזיר לגופך מראה זקוף ואצילי, כתפיים זקופות, גב גמיש שחרור והרפיה מכאב, בטחון בעצמך, בגוף שלך ובמראה שלך! 

מיד תוכלי להתחיל להרגיש את השינוי.

אז אם את רוצה לתת לגב שלך איכות חיים ולקבל כלים מעשיים לטפל בו אחת ולתמיד- הגעת למקום הנכון!

"אחרי שנים שאני מנסה לעמוד זקוף, כבר אחרי השיעור השני הרגשתי כזו מודעות ויכולת להזדקף, הצלחתי ללכת זקוף והרגשתי איך בית החזה פתוח וההרגשה הרבה יותר משוחררת"
שרה וורבלוף

ככל שהגוף שלנו כפוף וחסר תנועה פחות ופחות חמצן זורם לרקמות עמוד השדרה נחלש, היציבה מתערערת, וזה גורם לכאבים ולקושי בתפקוד.
כל זה משפיע על מצב הרוח, וההרגשה הנשית שלנו.

מה תקבלי בהדרכה?

תשמרי לי מקום בהדרכה

"כשהגעתי למיכל, הייתי מיואשת, אשה צעירה עם גוף כל כך כפוף, כבר בשיחת הטלפון מיכל נתנה לי בטחון שאני יכולה להראות הרבה יותר טוב, כשהתחלתי את הקורס גיליתי עולם של ידע, הבנה ותרגילים כל כך פשוטים, תוך 3 שבועות בעלי החמיא לי שאני הרבה פחות כפופה, גם הגב כבר הפסיק לכאוב לי, כל ההתנהלות בבית והטיפול בילדים נעשה הרבה יותר קל. מיכל, אין לי מילים להודות לך! עזרת לי ממש! והכי כיף שזה היה אצלי בבית ויכולתי להתאמן מתי שנוח לי"
רעות לוי

מי אני?

נעים להכיר!
שמי מיכל כהן, בעלת תואר ראשון בחינוך גופני בהתמחות לבעלי מוגבלויות. בעלת קליניקה טיפולית לבעיות מוטוריות, יציבה ואורטופדיה.

בעלת וותק של 10 שנים בתחום התנועה. למדתי אצל המון מומחים בארץ ומהעולם את תחום התנועה והמגע השיקומי. שיקום עמוד שדרה, ג'רנטוניק, אוסטאופתיה, פילאטיס שיקומי, אבחון פסיכומוטורי ועוד…

מאז ומעולם התחברתי ליציבה זהו אחד הטיפולים האהובים עלי ביותר עם הזכות לשנות לכל כך הרבה נשים ונערות את היציבה והמראה שלהן ולתת להן איכות חיים במראה ובהרגשה הכללית.

לאחר נסיון רב בשיקום עמוד שדרה אני שמחה לבשר שריכזתי לך בקורס הזה את ההתרגילים המתאימים ביותר לטיפול בכתפיים שמוטות והגעה ליציבה זקופה.

אני כל כך מאמינה שגב ישר זהו שפת הגוף שאת משדרת לסביבה אני כל כך בטוחה שגב זקוף נותן מראה של בטחון ואצילות ואין ספק שגב חזק מונע המון כאבים בעתיד!

בואי להפרד מכאבי הגב ולשפר את היציבה שלך!

יום שני 27.6.22 כ"ח סיון בשעה 21:00

ימים
שעות
דקות
שניות

תמונה אחת שווה אלף מילים
(הלפני והאחרי - בהפרש של שבועיים שלושה)
ותגובות שנשים רושמות לי

זה הזמן שלך להעניק לגוף שלך את המתנה הכי טובה לבריאות שלך ולקבל את כל המידע איך להגיע לכתפיים וגב זקוף בקלות וללא כאבים, ולהיות המטפלת הטובה ביותר של עצמך מבלי לצאת מהבית!

כדי שאשמור לך מקום בהדרכה מלאי את הפרטים ותקבלי הודעה מסודרת לתיבת המייל. 

נפגש ביום שני כ"ח סיון 27/6 הקרוב בשעה 21:00