תמיד חלמת לחיות עם גוף משוחרר
ללא כאב, זקופה עוצמתית וממגנטת? חולמת להיפטר מכאבים פיזיים? ולזקוף את הגב?

אני רוצה לחדש לך! זה אפשרי! ישנה שיטה להפטר מהכאבים הפיזיים והנפשיים ולהתחיל תהליך מהפני של טיפולים אישיים …

אחרי ריפוי למעלה מ 1,000 נשים מכאבים ותסכול, מיכל כהן חושפת את התוכנית המקיפה ביותר לגב זקוף וללא כאבים:

תוך 90 ימים את תהיי המטפלת האישית של עצמך

הי אהובה, לפני שאת ממשיכה לקרא את הדף הזה,

את בטח שואלת את עצמך מה הקשר בין גב ישר וללא כאבים לבין הגשמה ומימוש??

 כמו שכבר מעל אלף נשים עברו ריפוי משמעותי 

והבינו שהכאבים הם לא הסיפור

אני מזמינה אותך לעצור רגע ולהקשיב לגוף שלך.

לסיפור שהוא מספר לך.

לצורך שלו ולתת לו מענה מקיף.

להחזיר לעצמך את האמון ולשנות את ההרגשה הגופנית והיציבה שלך מקצה לקצה.

חיבור לרצון אמיתי לשחרר כל כאב מהחיים,

יאפשר לך לחיות עם עמוד שדרה פנימי חזק,

להתמלא בבטחון עצמי,

לפרוץ גבולות ובעיקר לחיות כמו שתמיד חלמת,

מקומך איתנו!!!

 

הלקוחות המדהימות משתפות בשינויים מטורפים

תוכנית ליווי אישית אצלך בבית במסך. צעד אחר צעד נגלה מה הגוף והנפש שלך זקוקים לו. נלמד יחד: מסוגלות, הרפיה,  שחרור, יציבות, ריפוי ובטחון בכל תחומי חייך!

אם את רוצה לתת לגב שלך איכות חיים לאורך זמן ולקבל כלים מעשיים להיות המטפלת הטובה ביותר של עצמך. הגעת למקום הנכון

ככה תצאי מהתוכנית:

"פעם ראשונה שאני עוברת חופש שלם עם הילדים, נינוחה רגועה, משוחררת, מחוברת לרצונות שלי ובלי כאבים
נחמי מטבריה
"זה לא יאומן אחרי 7 שנים עם פיברומיאלגיה אני קמה בבוקר ללא כאבים, מרגישה כמו נס מהלך"
שיראל מבני ברק
" אחרי שנים שאני מנסה לעמוד זקוף, כבר אחרי השיעור השני הרגשתי כזו מודעות ויכולת להזדקף, הצלחתי ללכת זקוף והרגשתי איך בית החזה פתוח וההרגשה הרבה יותר משוחררת"
שרה וורבלוף

ככל שהגוף שלנו כפוף וחסר תנועה פחות ופחות חמצן זורם לרקמות עמוד השדרה נחלש, היציבה מתערערת, וזה גורם לכאבים ולקושי בתפקוד.
כל זה משפיע על מצב הרוח, וההרגשה הנשית שלנו.

מהי ההשקעה שלך בעצמך?

750*6 שח בלבד!!

את מקבלת את התוכנית הזו רק ב4,500 ש"ח

שווי התוכנית 8,000 ש"ח

וזה בגלל שכל כך חשוב לי שכל אשה שרוצה שינוי בחיים תוכל לפרגן לעצמה

לרגל פתיחת מחזור 19 אנו מעניקים במחיר מיוחד

המחיר המיוחד רק עד תאריך 7.9  כ"א אלול כל התוכנית כולל כל הבונוסים

 

עד 6 תשלומים

המחיר בתוקף רק לקבוצת ליווי הנוכחית!!

ימים
שעות
דקות
שניות

כן מיכל, אני רוצה לחיות באיכות חיים!

איך עובדת התוכנית שלנו?

12 שבועות של תהליך ריפוי עמוק ואמיתי, 

בכל שבוע נפתח לך שיעור חדש בו את מקבלת:המסע שלנו יחד בתוכנית

נבין יחד מדוע מגיעים כאבים לחיינו? איך מתמודדים עם כאב? איך משחררים ונפרדים ממנו בצורה רכה שתעצים את גופך ואת חייך. אורח החיים, הרגשה גופנית, מנטליות הרגשה ומבנה, כל אלא אחראים על היציבה שלך. נלמד יחד איך תוכלי להשפיע על הגוף שלך שיראה וירגיש אחרת! איך לתת לנפש שלנו להשתחרר מדפוסים ישנים של חוסר בטחון, ולתת לגוף אפשרות להפרד מהכאבים ולקבל דימוי גופני ואמון בעצמך!

נלמד את עקרונות היציבה, איך לארגן את הגוף, לפתוח את בית החזה ולהשיג יציבה שמשחררת כאב, זקיפות קומה ועוצמה גופנית.נבין איך הרגשות משפיעות על היציבה ואיך לשפר את ההרגשה הפיזית והרגשית ללא מאמץ.

נלמד כלים מעצימים של עולם הרגשות, דימוי גופני, בטחון עצמי ואהבה עצמית ללא תנאים. איך משנים את כל ההתייחסות לגופינו, ואיך כל הגוף שלנו מקבל הרגשה ומראה אחר! נלמד לשחרר רגשות שליליים שנאגרים בגופינו ולהכניס לתאי הגוף החלמה ואושר.

נלמד מה קורה לגוף שלך בשנת הלילה? כיצד למנוע קשיון בוקר? איך להתחיל את היום? איך לישון בצורה נינוחה ולמנוע כאבים. להתחיל את היום אחרת, לקום אנרגטית וללא כאבים.

אורח החיים שלנו היומיומי משפיע על היציבה, הגוף, האנרגיה והכאבים. בשיעור זה נעמיק איך להשתמש נכון בגוף, מהם ההרגלים המומלצים, רמת התרגול כבר עולה והוצאות מתחילות להראות.

כל חלק בגופינו מביע משהו אחר, כל הרגשות שלנו נאגרים בגוף ומשפיעים על מנח השלד והשרירים, נלמד מה כל חלק בגוף מלמד אותנו, איך להרגיש ולרפא את הגוף, מה שפת הגוף שלנו מלמדת, ואיך לשדר בטחון עצמי ומראה עוצמתי ללא כאב.

זה לא משנה באיזה שלב בחיים את נמצאת, נלמד על הבריאות הנשית, איך נשמור על הגוף גם בזמנים רגישים, תרגילים מיוחדים לרצפת האגן והחזרת הגוף לזקיפות! ידע חובה לכל אשה! נעמיק את החיבור והאהבה לגופינו. ונתחבר לקולות העמוקים של הרחם.

בשיעור זה נבין את העקרונות של קבלת החלטות ובחירה בחיים, נסיר את החוסר וודאות, נלמד איך להרגיש את הרצונות הפנימיים העמוקים החבויים בתוכנו, ואיך לאפשר להם לבוא לידי ביטוי בחיינו ללא קושי ומגבלה. להסיר ספקות ולהתעצם מבפנים.

מהי אנרגיה? כיצד היא משפיעה עלינו? נלמד כלים מיוחדים לניקוי אנרגטי ואיזון הגוף, איך להעלות את האנרגיה הגופנית ואיך להשפיע אנרגיה טובה על הסביבה שלנו. נבין כיצד נקודות האנרגיה משפיעות על היציבה ואיך בכוחם לשחרר כאב מהחיים. נתחבר למהו הפנימית הנשמתית שבתוכינו ונרגיש הרבה יותר אנרגטיות ברמה פיזית, רגשית ורוחנית.

במקום לתת לסביבה שלנו להשפיע על הכאבים, המתח והדאגה שבגופינו. נאפשר לגופינו להיות מהמשפיעים על הסביבה במקום מהמושפעים. נלמד איך למגנט אהבה ושפע לחיים. איך לשחרר את הרגשות מהסביבה שלנו, ולראות איך הסביבה מתאימה את עצמה אלינו. שיעור משנה חיים!

נסיר את כל החסמים שמונעים מאיתנו להתקדם ולחיות את החיים שאנו רוצות. נלמד ליצור מציאות, לחלום בגדול, להרגיש ראויות  ולקבל את את הכלים איך לחיות בהגשמה ושפע ולאפשר לנו להיות בגרסה הכי טובה של עצמינו.

אחרי מסע מרתק לגוף לנפש ולתודעה, שגילנו כמה הגוף והנפש מחוברים ואיך בעזרת כוח המחשבה, הרגשות והאמונה ניתן לשחרר חסמים, להפרד מכאבים, לחיות בזקיפות קומה נקבל כלים איך לשמר את החומר במהלך חיי היום יום ולהכניס אותו לאורח חיינו. 

"כשהגעתי למיכל, הייתי מיואשת, אשה צעירה עם גוף כל כך כפוף, כבר בשיחת הטלפון מיכל נתנה לי בטחון שאני ייכולה להראות הרבה יותר טוב, כשהתחלתי את הקורס גיליתי עולם של ידע, הבנה ותרגילים כל כך פשוטים, תוך 3 שבועות בעלי החמיא לי שאני הרבה פחות כפופה, גם הגב כבר הפסיק לכאוב לי, כל ההתנהלות בבית והטיפול בילדים נעשה הרבה יותר קל. מיכל, אין לי מילים להודות לך! עזרת לי ממש! והכי כיף שזה היה אצלי בבית ויכולתי להתאמן מתי שנוח לי"
רעות לוי
1e6650a85898e6aa2434f8f7dd3a9068_584X549

תשובות לשאלות נוספות

בקורס הזה הכנסתי לך את כל הגורמים והפתרונות לכאבי גב, כתפיים שמוטות וגב כפוף באופן שמתאים בדיוק לך ויתנו לך מענה מדויק הן בתרגילים והן במודעות גופנית, הכל מוסבר בצורה ברורה, פשוטה וקלה להבנה ויישום עם סרטונים והדגמות שישפרו לך את מראה הגב פלאים!

הקורס הזה הוא למשך 7 שבועות ולא דורש הרבה מאמץ. הקדשה של 10 דקות ביום לתרגול 3 פעמים בשבוע, כל שבוע נפתח בפנייך פרק נוסף עם סדרת שיעורים באופן הדרגתי, ומשימה שבועית כך שתוכלי להתאמן בקצב שלך ובהדרגה. והתוצאות לא מאחרות לבוא!

הייחודיות של הקורס הזה היא על שמירה על מודעות והבנת הגוף והנפש על מנת שתוכלי להטמיע את התרגילים היטב על גופך. בנוסף לכך את מקבלת גם הנחיות להמשך עם תוכנית אימונים שתוכלי להמשיך להתמיד בה. ככל שתתרגלי יותר יובטח לך להשתחרר מהכאב, כתפיים זקופות ומראה עם בטחון ואצילות

התוכנית מותאמת לנשים בכל מצב, בואי ותרגישי את השיפור כבר עכשיו. מלבד נשים בהריון בסיכון.

בהחלט, תעדכני אותי ואשלח לך את החומרים בדיסקאונקי עד פתח הבית

מה מספרות הלקוחות שלנו?

מהי ההשקעה שלך בעצמך?

750*6 שח בלבד!!

את מקבלת את התוכנית הזו רק ב4,500 ש"ח

שווי התוכנית 8,000 ש"ח

וזה בגלל שכל כך חשוב לי שכל אשה שרוצה שינוי בחיים תוכל לפרגן לעצמה

לרגל פתיחת מחזור 19 אנו מעניקים במחיר מיוחד

רק עד תאריך 7.9  כ"א אלול את מקבלת את התוכנית כולה כולל כל הבונוסים

ב 

עד 6 תשלומים

המחיר בתוקף רק לקבוצת ליווי הנוכחית!!

ימים
שעות
דקות
שניות

זה הזמן שלך לפני הקיץ להעניק לגוף שלך את המתנה הכי טובה לבריאות שלך ולקבל את כל המידע איך להגיע לכתפיים וגב זקוף בקלות וללא כאבים, ולהיות המטפלת הטובה ביותר של עצמך  מבלי לצאת מהבית!

מי אני?

נעים להכיר!
שמי מיכל כהן, מנהלת ביה"ס ייחודי בארץ להכשרת מטפלות ומאמנות בשיקום דופני מנטלי ורגשי. את הידע המקצועי שלי צברתי החל מתואר ראשון בחינוך גופני בהתמחות לבעלי מוגבלויות. בעלת קליניקה עם מגוון  טיפולים לבעיות מוטוריות, יציבה ואורטופדיה ובריאות נשית.

בעלת וותק של כ15 שנים בתחום התנועה. למדתי אצל המון מומחים בארץ ומהעולם את תחום התנועה והמגע השיקומי. שיקום עמוד שדרה, אוסטאופתיה, פילאטיס שיקומי, אבחון פסיכומוטורי ועוד…

מאז ומעולם התחברתי ליציבה, דימוי גוף, בטחון ועוצמה פנימית. זהו אחד הטיפולים האהובים עלי ביותר עם הזכות לשנות לכל כך הרבה נשים ונערות את היציבה והמראה שלהן ולתת להן איכות חיים במראה ובהרגשה הכללית.

לאחר נסיון רב בשיקום עמוד שדרה אני שמחה לבשר לך על השיטה שפיחתי לריפוי עצמי לשחרור כאבים ולהגשמת יעדים. 

בקורס הזה ריכזתי לך את כל מסע הריפוי וההגשמה שלי, הכלים והתרגילים שאני משתמשת בהם מידי יום ומעניקה למאות לקוחותי 

אני כל כך מאמינה שגב ישר זהו שפת הגוף שאת משדרת לסביבה אני כל כך בטוחה שגב זקוף נותן מראה של בטחון ואצילות ואין ספק שגב חזק מונע המון כאבים בעתיד!

תראו איך נראה הגב של מי שהייתה בתוכנית, (תוך שבועיים שלושה) ואיזה תגובות נשים רושמות לי:

מיכל, אני רוצה להרשם! אני רוצה איכות חיים!

מוזמנת ליצור קשר ולהתייעץ איתי באופן אישי 058-7183114 msportherapy@gmail.com